21. Rocznica Ataków Terrorystycznych 11 Września

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Południe zapraszają na obchody 21. rocznicy ataków terrorystycznych na World Trade Center.

Odbędą się one 11 września 2021 roku o godz.14.30 przy pomniku Polaków – ofiar ataku terrorystycznego w Nowym Jorku z 11 września 2001 roku, który znajduje się w Parku Skaryszewskim im. I.J. Paderewskiego, przy wejściu od strony ronda Waszyngtona.

Zaproszenie na uroczystość o treści: Przewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Marcin Kluś i Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasz Kucharski Zapraszają na obchody 21. rocznicy ataków na World Trade Center w dniu 11 września 2022 r. o godz. 14:30 przy Pomniku Polaków – Ofiar Ataku Terrorystycznego w Nowym Jorku z 11 września 2001 roku w Parku Skaryszewskim im. I. Paderewskiego wejście główne od strony Ronda Waszyngtona Chairman of District Council of Praga-Południe Marcin Kluś and The Mayor of Praga-Południe Tomasz Kucharski invite you to commemoration of the 21st anniversary of the September 11th terrorist attacks. The ceremony will take place at 2:30 pm of September 11, 2022 in Skaryszewski Park at the monument of the Polish victims of Septembert 11th, in Praga-Południe District of Warsaw. The entrance to the Park is located on the George Washington Roundabout (Rondo Waszyngtona).