null

Grudniowe wydarzenia w TKG

Drukuj otwiera się w nowej karcie

01.12 (piątek), godz. 11:00 – Dzieje rodu Szembeków i Fredrów
Wernisaż wystawy, prezentacja filmów dokumentalnych
Wstęp wolny!

01.12 (piątek), godz. 16:30 – MAL ODLOT: Medytacja w ruchu
Gimnastyka integracyjna dla dorosłych w tym osób z niepełnosprawnością ruchową. Prowadząca: Mariola Matyjasek – instruktor zajęć Tai Chi dostosowanych do osób
z niepełnosprawnością ruchową współpracujący z Fundacją Avalon.
Zajęcia bezpłatne, zapisy animacja@terminalkultury.pl

1.12 (piątek), godz. 20:00 – MAL ODLOT: Tango practice
Otwarte spotkania dla dorosłych czyli muzyka i przestrzeń do ćwiczenia. Zapraszamy wszystkie osoby, które miały już do czynienia z tangiem. Pamiętajcie, Tango PRACTICE to nie lekcja tańca, to przestrzeń do samodzielnych ćwiczeń. Podczas practice utrwalicie wiedzę zdobytą na zajęciach i poznacie tanecznych zapaleńców – takich jak Wy.
Zajęcia bezpłatne

02.12 (sobota), godz. 18:00 – The best of... Woda na młyn
The best of WnM to galowy koncert urodzinowy grupy tanecznej Woda na Młyn przygotowany na zakończenie obchodów 10-lecia działalności artystycznej. W programie znajdą się wybrane fragmenty choreografii z niemalże całego repertuaru zespołu, między innymi Kurpiowskie wycinanki, Karpaty | Pełnia, ŁemKolaż, Polterabend czy WWW | Warszawa, Wisła, Wolność.
Bilety: biletyna.pl | kasa | biletomat | Strefa taniego biletu

03.12 (niedziela), godz. 12:00 – Familijne spotkania: Dziadek do orzechów
Spektakl baletowy opowiadający o Klarze, która jako prezent pod choinkę dostaje tytułowego Dziadka do orzechów – niepozorna zabawka okazuje się być zaczarowana i przenosi dziewczynkę w niesamowity sen pełen magicznych postaci i przygód. Spektakl w wykonaniu tancerzy i uczniów szkoły baletowej Les Ballets de Pologne. Wydarzenie kierowane do dzieci oraz młodszych i początkujących widzów.
Bilety: biletyna.pl | biletomat | Strefa taniego biletu

03.12 (sobota), godz. 18:00 – The best of... Woda na młyn
The best of WnM to galowy koncert urodzinowy grupy tanecznej Woda na Młyn przygotowany na zakończenie obchodów 10-lecia działalności artystycznej. W programie znajdą się wybrane fragmenty choreografii z niemalże całego repertuaru zespołu, między innymi Kurpiowskie wycinanki, Karpaty | Pełnia, ŁemKolaż, Polterabend czy WWW | Warszawa, Wisła, Wolność.
Bilety: biletyna.pl | kasa | biletomat | Strefa taniego biletu

 

04.12 (poniedziałek), godz. 08:30 – Scena młodego widza: Dziadek do orzechów
Spektakl baletowy opowiadający o Klarze, która jako prezent pod choinkę dostaje tytułowego Dziadka do orzechów – niepozorna zabawka okazuje się być zaczarowana i przenosi dziewczynkę w niesamowity sen pełen magicznych postaci i przygód. Spektakl w wykonaniu tancerzy i uczniów szkoły baletowej Les Ballets de Pologne. Wydarzenie kierowane do dzieci oraz młodszych i początkujących widzów.
Bilety: biletyna.pl | biletomat | Strefa taniego biletu | OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

05.12 (wtorek), godz. 09:00 | 10:30 – Scena Młodego Widza: Królowa Śniegu

Spektakl muzyczny dla dzieci ( 3-10 lat). Historia o wielkiej przyjaźni i determinacji, by ocalić ukochaną osobę. Kaj zostaje zraniony odłamkiem magicznego zwierciadła, które z radosnego i uczynnego chłopca uczyniło złośliwego i okrutnego. Wraz z nadejściem zimy, przyprowadzonej przez Królową Śniegu, zniknął. Na jego poszukiwania wyrusza Gerda, która jest gotowa pokonać wszelkie trudności, by uratować najlepszego przyjaciela.
Bilety: teatrmuzycznysyrenka.pl | rezerwacja: 572 422 907 lub 577 434 342 | Strefa Taniego Biletu | OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

 

05.12 (wtorek), godz. 17:30 – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Wspólnie z Wolontariuszami Terminala Kultury zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii oraz wydarzenie towarzyszące – pokaz tańca w wykonaniu Wolontariuszki Joanny Redy. Autorzy fotografii: Adam Krajewski, Dariusz Mysłowski. Bohaterami wystawy są Wolontariusze, którzy wzięli udział w autorskim programie wolontariatu TKG Synergia 22/23.
Wstęp otwarty | Galeria 2 Piętro

05.12 (wtorek) godz. 18:30 – MAL ODLOT: Warsztaty Urban Kiz
Urban Kiz to współczesny i ciągle ewoluujący taniec w parze, który stanowi pasjonujące połączenie zmian rytmu, bliskości i interakcji między partnerami. Jest tańczony do współczesnej muzyki elektronicznej z afrykańską duszą dzięki czemu zdobył serca na całym świecie. Dołącz do społeczności Urban Kiz. Warsztaty prowadzi: Mateusz & Hania.
Zajęcia bezpłatne

06.12 (środa), godz. 16:00 – Mikołajki w Terminalu
Urząd Miasta Dzielnicy Praga-Południe oraz Terminal Kultury Gocław serdecznie zapraszają na radosne świętowanie mikołajek! W programie m.in. iluminacja choinki, spektakl Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja, fotobudka 360, warsztaty z robienia zdrowych deserków oraz warsztaty VR, strefa plastyczna, malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków.
Wstęp wolny! | Uwaga! Liczba miejsc na spektakl jest ograniczona!

6.12 (środa), godz. 16:00 – MAL ODLOT: Dzielnicowe Mikołajki
W ramach wydarzenia „Dzielnicowe Mikołajki” zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczno-florystyczne w ramach, których uwijemy wspólnie wianki z zimozielonych gałązek igliwia i przyozdobimy je pachnącym suszem. Porozmawiamy również o symbolice wieńców i ich tradycji. Prowadząca: Bożena Wiśniewska – artystka plastyk.
Warsztaty bezpłatne

07.12 (czwartek), godz. 17:30 – Scena Młodego Widza: Dziewczyna z zapałkami
Przygotujcie się na niezwykłą przygodę w śnieżną noc, w której magia Andersena ożyje na scenie. W trakcie tego magicznego spektaklu widzowie będą mieli okazję doświadczyć nie tylko emocji i wzruszeń płynących z opowieści o dziewczynce z zapałkami, ale także uczestniczyć w niezwykłych przeżyciach związanych z zimą i Świętym Mikołajem. Ten niezwykły gość odwiedzi naszą scenę, aby rozpalić serca widzów swoim ciepłym uśmiechem i magią, która sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo.
Bilety: biletyna.pl | biletomat | Strefa taniego biletu

08.12 (piątek), godz. 17:15 i 20:00 – Impresaryjny Teatr Gwiazd:  żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju
François ma liberalne poglądy i wysokoprocentowe poparcie. Jego żona Carla jest inteligentna i atrakcyjna, a piękna córka Louise to ich oczko w głowie. Obrazek idealny – wizerunkowy wzór sukcesu. Ale... życie to nie plakat wyborczy. Jeden dzień wywróci do góry nogami losy całej rodziny, a w konsekwencji może zrujnować błyskotliwą karierę François. Komedia żONa jest od lat wielkim przebojem we Francji. Historia prowokuje do myślenia, a zarazem rozśmiesza do łez! Obsada: Renata Dancewicz, Piotr Polk, Justyna Fabisiak/Kaja Kozłowska-Żygadło, Cezary Łukaszewicz/Michał Rolnicki/Maciej Maciejewski. Reżyseria: Adam Sajnuk.
Bilety: biletyna.pl | biletomat

09.12 | 16.12 (sobota) godz. 10:00 – MAL ODLOT: PROJEKT Zawsze Zdarza się Rzadko
Zapraszamy rodziców z dzieci (9-13 lat) na wyjątkowe warsztaty z Fundacją Muzyczni Czarodzieje i Bartoszem Gaguckim. Tematem warsztatów będą narzędzia motywowania oraz komunikacja swoich potrzeb zgodnie z modelem komunikacji bez przemocy, wyrażanie siebie, swoich emocji oraz wspólna zabawa.
Zgłoszenia pod adresem projekty@terminalkultury.pl  lub w Dziale Animacji, pokój nr 029

09.12 (sobota) godz. 11:00 – Familijne spotkania: DominoBajki

Muzyczna bajka na fortepian i perkusję, w której dzieci biorą udział układając ją jak domino.

Koncert przeznaczony dla uczniów ogólnokształcących szkół podstawowych w wieku 7-12 lat. 

Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | kasa | biletomat | dla dzieci 7-12 lat
 

10.12 (niedziela), godz. 12:00 – Familijne spotkania: Koncert Świąteczny
Chór Dziecięcy MILLE VOCI oraz młodzieżowa Grupa Wokalna wykonają znane i lubiane przeboje Piccolo Coro oraz kilka utworów zimowo-świątecznych. Piosenki przeplatane będą opowieścią o tym, jak chcemy przeżywać Gwiazdkowy czas, o czym marzymy, czego potrzebujemy... Koncert poprowadzą Maja Witek i Alicja Kumik.
Bilety: biletyna.pl / kasa / biletomat | Strefa taniego biletu

10.12 (niedziela), godz. 13:30 – MAL ODLOT: Warsztaty muzyczne JazzState for Kids
Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym wraz z rodzicami do eksplorowania własnej wyobraźni, do samoakceptacji i wzajemnego szacunku w radosnym procesie współtworzenia muzyki. A wszystko to w przestrzeni wolności, którą podarowuje jazz jednocząc ludzi i rozwijając kreatywność. Prowadzący: muzycy, pedagodzy - Karolina Szewc oraz Karolina Beimcik
Warsztaty bezpłatne | zapisy projekty@terminalkultury.pl

10.12 (niedziela), godz. 10:00 – MAL ODLOT: Sąsiedzka wymiana
Zapraszamy na sąsiedzką wymianę zabawek, biżuterii, książek, kwiatów i świątecznych ozdób oraz dekoracji. W dniu wymiany każdy z uczestników może przynieść swoje rzeczy i wyłożyć je we wskazanym przez koordynatora miejscu. Uczestnicy mogą przynieść swoje rzeczy i pobrać to co wpadnie im w oko lub tylko pozostawić to co oddają do wymiany. Pamiętajcie to wymiana zatem miło jeśli każdy będzie miał w niej swój wkład:).
Wydarzenie otwarte

11.12 (poniedziałek), godz. 18:00 – Wernisaż wystawy ZPAMiG:  Świat emocji
Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików prezentuje wystawę zbiorową Członków.  Wystawa prac olejnych w konwencji od realistycznej do abstrakcji. Różnorodne struktury, intrygujące kształty, układy barwne, siła koloru, ekspresja gestu to wszystko znajdziemy w prezentowanych pracach. Użyte plastyczne środki wyrazu służą wyrażaniu autorskich, indywidualnych doświadczeń i emocji. Tworząc nową rzeczywistość malarską na płótnie, przenosząc na nie swoją wrażliwość, swoje widzenie świata twórcy zadbali o równowagę, elegancję form, harmonię zestawień barwnych. Wystawa od 07.12.2023 do 03.01.2024
Wstęp wolny | Galeria Parter

11.12 (poniedziałek), godz. 18:00 – MAL ODLOT: Spotkanie z podróżnikiem
Teneryfa – Teide, kalima i Guanczów piramida. Prowadzący: Andrzej Pasławski
Spotkanie bezpłatne

12.12 (wtorek), godz. 09:30 – Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej: Mama Mu na gwiazdkę Cykl: Poznajemy emocje. Mama Mu nie jest taka jak wszystkie krowy. Kiedy inne zwierzęta grzecznie żują trawę, ona wpada na coraz to nowsze pomysły! Teraz zamarzył jej się muuusical, ale najpierw trzeba wyplątać się z nieprzewidzianych tarapatów...
Zapisy dla grup zorganizowanych: https://nhef.pl | OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

 

12.12 (wtorek), godz. 12:00 – Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej: Bogowie

Cykl: Maturalne motywy w filmie i literaturze. Pełna narracyjnej dynamiki biograficzna opowieść o Zbigniewie Relidze, w którego postać brawurowo wcielił się Tomasz Kot. Film przedstawia ważniejsze etapy kariery kardiochirurga i jego dążenie do podniesienia poziomu służby zdrowia w niewydolnym systemie politycznym Polski Ludowej.
Zapisy dla grup zorganizowanych: https://nhef.pl/ | OFERTA DLA SZKÓŁ

 

12.12 (wtorek), godz. 19:30 – Impresaryjny Teatr Gwiazd: Berek, czyli upiór w moherze
Komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada – Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. Obsada: Ewa Kasprzyk/Joanna Żółkowska, Joanna Jarmołowicz, Antoni Pawlicki, Lesław Żurek/Kamil Kula. Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Bilety: biletyna.pl | biletomat | kasa

13.12 (środa), godz. 19:30  – Fontana dei Pazzi: Upiór w Teatrze
Zajrzyjcie za kulisy teatru, gdzie ostatnie słowo należy do tajemniczej postaci, zamieszkującej lochy pod budynkiem... Próba sił między upiorem i nowym dyrektorem, rywalizacja gwiazdy z tancerką u progu kariery, tajemnice teatru, fascynacja i uczucie wykraczające poza ramy rzeczywistości – a wszystko to na tle codziennej pracy aktorów. Czy odważysz się zajrzeć do lochu upiora i spojrzeć na teatr również jego oczami? Spektakl na motywach powieści Gastona Leroux.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | kasa | biletomat

15.12 (piątek), godz. 17:00 i 20:30 – Impresaryjny Teatr Gwiazd: Goło i wesoło
Historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. Obsada: Katarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki, Michał Meyer, Marek Kaliszuk, Piotr Zelt. Reżyseria: Tomasz Sapryk
Bilety: biletyna.pl | biletomat

15.12 (piątek), godz. 17:00 – MAL ODLOT: Sąsiedzkie spotkanie świąteczne
Wspólne kolędowanie oraz występy artystyczne grup działających w MAL Odlot oraz “Piernikowe opowieści”: obrazki malowane lukrem, rodzinne zdobienie bożonarodzeniowych pierników. Prowadząca: Ewa Konarzewska.
Wydarzenie bezpłatne | zapisy animacja@terminalkultury.pl

16.12 (sobota) godz. 10:00 – MAL ODLOT: PROJEKT Zawsze Zdarza się Rzadko
Zapraszamy rodziców z dzieci (9-13 lat) na wyjątkowe warsztaty z Fundacją Muzyczni Czarodzieje i Bartoszem Gaguckim. Tematem warsztatów będą narzędzia motywowania oraz komunikacja swoich potrzeb zgodnie z modelem komunikacji bez przemocy, wyrażanie siebie, swoich emocji oraz wspólna zabawa.
Zgłoszenia pod adresem projekty@terminalkultury.pl  lub w Dziale Animacji, pokój nr 029

16.12 (sobota), godz. 11:30 – VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów
Przegląd konkursowy. Prowadzenie: Krzysztof Tyniec
Wstęp wolny

16.12 (sobota), godz. 18:00 – VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów Koncert laureatów oraz koncert galowy. Prowadzenie: Tadeusz Woźniak, przewodniczący jury: Krzysztof Tyniec
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | biletomat | kasa

17.12 (niedziela), godz. 18:00  – VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów
Piotr Kajetan Matczuk & Lubelska Federacja Bardów
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | biletomat | kasa

18.12 (poniedziałek), godz. 19:00 – Koncert bożonarodzeniowy: Gdzieś obok nas
Tegoroczny koncert ma zwrócić uwagę na problem samotności i wykluczenia, zwrócić uwagę na tych, którzy żyją gdzieś obok nas, a są zapomniani lub niezauważani. Tematyka utworów zaznacza obecność tych osób w naszym życiu, przypomina o ich istnieniu w nostalgiczno-optymistycznym koncepcie artystycznego przekazu. Koncert przygotowany jest przez Międzyszkolną Grupę Artystyczną Młody Broadway.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | biletomat | kasa

19.12 (wtorek), godz.9:00 | 10:40 Scena Młodego Widza: Nasz Szrek – baśn o tolerancji
Najnowsza propozycja Teatru Profilaktycznego Alert, na motywach znanej i lubianej na całym świecie książki "Shrek" Williama Steiga. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne w życiu jest poczucie własnej wartości i polubienie siebie samego. Z pomocą zabawnego i uroczego w swym nieokrzesaniu ogra, pokażemy dzieciom, że świat jest ciekawy i piękny w swej różnorodności, że nie należy się przed nim zamykać, ale poznawać go bo dzięki temu staniemy się wewnętrznie bogaci.

Bilety: narodowyteatredukacji.pl | Strefa taniego biletu | OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

 19.12 (wtorek), godz. 12:10 – Scena Młodego Widza: Hejter
Historia młodego, zdolnego karierowicza, który w pogoni za sukcesem zatraca swoje człowieczeństwo. Opowieść o życiu we współczesnym świecie, który jest coraz bardziej zagoniony, w którym panuje coraz większa znieczulica, w którym pieniądze i pogoń za nimi, przysłaniają to, co naprawdę ważne i bezcenne. Gdzie „jakość” człowieka określają mnożące się na koncie zera, gdzie moralność przegrywa z cwaniactwem, a uczciwość określa się jako głupotę i naiwność.
Bilety: narodowyteatredukacji.pl | Strefa taniego biletu | OFERTA DLA SZKÓŁ

19.12 (wtorek), godz. 16:00 – MAL ODLOT: Arteterapia ( 5 do 12 lat)
W atmosferze szacunku i akceptacji, swobodnej ekspresji twórczej i kreatywności dzieci będą mogły odkryć swoje zasoby, aby lepiej zrozumieć i poznać siebie. W rozwoju poprzez twórczość będziemy pracować na potencjale, aby to co do tej pory nienazwane mogło zostać namalowane i wyrażone. Prowadząca: Agnieszka Jaruga – Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej z specjalizacją edukacji wczesnoszkolnej.
Zajęcia bezpłatne | zapisy animacja@terminalkultury.pl

19.12 (wtorek), godz. 19:00  – Agnieszka Osiecka: Dzicy lokatorzy
Jest wigilia. Młode małżeństwo, Maria i Józef, zostaje wyeksmitowane z mieszkania i szuka miejsca do przenocowania. Kogo spotka na swojej drodze? Zapraszamy na zakończenie projektu pn. Dzicy lokatorzy –- premierę muzycznego spektaklu teatralnego autorstwa Agnieszki Osieckiej, artystki całe życie związanej z Saską Kępą, części Pragi-Południe. Sztukę Dzicy lokatorzy napisała dla wrocławskiego zespołu Spirituals i to właśnie ich zobaczycie na scenie Terminala Kultury Gocław! Projekt finansowany z Funduszu Edukacji Kulturalnej 2023.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | biletomat | kasa

20.12 (środa), godz. 19:00 – Koncert kolęd: Szczodry wieczór, Królu Niebieski
Koncert muzyki bożonarodzeniowej i świątecznej w wykonaniu Chóru SGGW pod dyrekcją Pawła Choiny. Program tworzą opracowania kolęd i bożonarodzeniowych pieśni obrzędowych oraz utwory świąteczne zaaranżowane na chór oraz towarzyszące mu instrumenty.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | kasa | biletomat

21.12 (czwartek), godz. 18:30 – Koncert Zimowy: Poczuj Magię Świąt
Tej zimy będą Państwo mieli okazję zobaczyć fragmenty najsłynniejszych spektakli baletowych w wykonaniu uczniów szkoły ALISOFballet: Jezioro łabędzie, Śpiąca królewna, Dziadek do orzechów. Trzy spektakle w przepięknej oprawie.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl | biletomat | kasa

28.12 (czwartek), godz. 18:00 – Premiera: Ale kino! czyli muzyka filmowa według Grupy MoCarta
Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. Ale kino to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina... W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru.
Bilety: biletyna.pl | kasa | biletomat | Część biletów w Strefie taniego biletu | możliwość nabycia wejściówek na 1h przed koncertem

30.12 (sobota), godz. 19:00 – Cała sala śpiewa z nami... Gala operetkowa w stylu hiszpańskim
Na rozgrzewkę przed szalonym Sylwestrem, chcemy Państwa porwać w muzyczną wędrówkę po Półwyspie Iberyjskim. Wspaniali artyści polskiej sceny operowej, operetkowej i baletowej serdecznie zapraszają Państwa na koncert hiszpańskich melodii, które stały się inspiracją dla kompozytorów na całym świecie. Wystąpią: Małgorzata Długosz – sopran, Piotr Rafałko – tenor, Ryszard Wróblewski – tenor, Kamila Malik – wirtuoz skrzypiec/koncertmistrz, Anna Barańska - Wróblewska – konferansjer / dyr. Orkiestry, Orkiestra Romantica.
Bilety: biletyna.pl | kasa | biletomat | Strefa taniego biletu

 

WARSZTATY

02.12 (sobota), godz. 11:00 CUSTOM – Spersonalizuj swoje ciuchy! – Miau Kru
Zapisy: strefazajec.pl

3.12 i 17.12 (niedziela), godz. 11:30 i 14:00 – Warsztaty rzeźby ceramicznej – Justyna Podgorodecka
Zapisy: strefazajec.pl

3.12 (niedziela), godz. 10:00 i 11:15 – Warsztaty ludowe – Aleksandra Grabińska
Zapisy: strefazajec.pl

9.12 (sobota), godz. 13:30 i 16:00 – Wyplatanie świątecznych wieńców – Schronisko dla Roślin
Zapisy: strefazajec.pl

9.12 (sobota), godz. 11:00 – Warsztaty ceramiczne AGUCHOVA CERAMIC – Agnieszka Bogdańska
Zapisy: strefazajec.pl

10.12 (niedziela), godz. 10:00 i 12:00 – Warsztaty artystyczne z okazji Mikołajek – Lucyna Makowska
Zapisy: strefazajec.pl

16.12 (niedziela), godz. 11:00 CUSTOM – Świąteczne Vlepki – Miau Kru
Zapisy: strefazajec.pl