null

Boisko na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych gotowe!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jeszcze przed tegorocznymi wakacjami, w czerwcu, rozpoczęliśmy wymianę murawy i gruntowną modernizację boiska na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych, popularnie nazywanego Wembley. Miło nam donieść, że zgodnie z planem młodzi piłkarze już na nim trenują!

Stare boisko o nawierzchni wykonanej z trawy syntetycznej oddaliśmy do użytku w 2008 r. i przyszedł czas na jego regenerację. W trakcie przeprowadzonych prac nastąpiła także wymiana oświetlenia boiska na lampy LED. Przetarg na wykonanie modernizacji wygrała spółka Panorama Obiekty Sportowe z Piaseczna, a jego koszt wyniósł dokładnie 1 135 726,93 zł.

Boisko to jest obiektem dzielnicowym, ogólnodostępnym. Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem prowadzonym przez dzielnicę. Z boiska korzysta m.in. KS Drukarz oraz dzielnicowe Uczniowskie Kluby Sportowe. Remont zakończył się 13 września, po czym rozpoczęto proces odbiorów technicznych.

Boiska otrzymało Certyfikat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do prowadzenia rozgrywek Okręgowych Grup Młodzieżowych i klas niższych PP.

Boisko na Drukarzu
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Boisko na Drukarzu
Boisko na Drukarzu
Boisko na Drukarzu