Saska Kępa w kwiatach 2021

20 września 2021 r. w Promie Kultury Saska Kępa odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu Saska Kępa w kwiatach, organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Saskiej Kępy, Oddział TPW. Wśród zaproszonych gości znaleźli Pani Dorota Lutomirska Radna m.st. Warszawy, przedstawiciele wspólnoty mieszkaniowej Rezydencja Saska, przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej Matusiaków, lokalni przedsiębiorcy, mieszkańcy.

W tegorocznej edycji nagrodzono wielu uczestników, w tym debiutantów, którzy włożyli wiele energii i poświecili swój czas, aby pięknie zagospodarować przestrzeń, która cieszy przechodniów i sąsiadów.

Wyróżnienia i nagrody wręczyli: Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Izabela Szostak Smith Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Renata Marut prezeska Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, Krystyna Gott prezeska Towarzystwa Przyjaciół Saskiej Kępy Oddział TPW. Laureatom, do grona których należą m.in. Pani Małgorzata Rynkiewicz, Pan Ryszard Kalkhoff, Pan Przemysław Popkowski, dziękujemy za tworzenie Saskiej Kępy wyjątkową, za inwencję w ukwiecanie i upiększanie poludniowopraskich uliczek.

Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Izabela Szostak Smith Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Renata Marut prezeska Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, Krystyna Gott prezeska Towarzystwa Przyjaciół Saskiej Kępy Oddział TPW gotowi do wręczenia nagród laureatom konkursu

Goście uczestniczący w Gali Warszawa w kwiatach 2021 organizowanej w Promie Kultury Saska Kępa