null

Konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury- liderze, liderko zgłoś się!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Do 15 września trwa nabór zgłoszeń w piątej edycji konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury o Indywidualną Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyznawaną menedżerom i menedżerkom instytucji kultury za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.

Zarządzasz instytucją kultury na terenie województwa mazowieckiego? Jesteś osobą odpowiedzialną za cele, strategie, sposób organizacji, program i budżet? Kierujesz zespołem ludzi tworzących instytucję, a to wszystko w relacji do potrzeb publiczności, lokalnej społeczności i środowiska? Zatem ten konkurs jest dla Ciebie!

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów i laureatek, realizujących te nowoczesne koncepcje.

Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań. Adaptują siebie i pracę swojej instytucji do wciąż nowych okoliczności, są w stanie dostosować działalność do potrzeb społeczności. Wykorzystują możliwe zasoby, dostępną technologię i odpowiadają na wyzwania i problemy swoich lokalnych społeczności. 

W tym roku menadżerowie i menadżerki osobiście zgłaszają swoje kandydatury, wypełniając formularz na stronie konkursu.

Aby ubiegać się o tytuł Innowacyjnego Menadżera Kultury należy zapoznać się z regulaminem i do 15 września br.  wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konkursu. Do formularza można dołączyć: prezentację multimedialną (maksymalnie 20 slajdów) opisującą kandydata/kandydatkę i charakterystykę innowacyjności. Prezentacje i rekomendacje należy przesłać na adres: imk@mik.waw.pl.

Konkurs Innowacyjny Menedżer Kultury jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Informacja o konkursie: Natalia Roicka, tel. 22 586 42 25; 601 668 314, n.roicka@mik.waw.pl