IV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt NIEPODLEGŁA

17 października br. na hali OSiR Saska odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt NIEPODLEGŁA. Turniej zaszczycili swoją obecnością Pan Marek Borowski Senator RP i Edward Skorek - legenda polskiej siatkówki.

Imprezę współfinansowało m.in. m.st. Warszawa Dzielnica Praga-Południe. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów. W I etapie rywalizowano w systemie "każdy z każdym", a w II etapie zagrano o miejsca. Łącznie w przeciągu 7 godzin rozegrano 18 spotkań, a w zawodach uczestniczyło ok 80 zawodniczek. W finale spotkał się zespół MOS Wola Warszawa i Saska Warszawa I. Choć emocje momentami sięgały zenitu, to rywalizacja odbywała się w duchu fair play. Turniej wygrał zespół z warszawskiej Woli. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła po tie breaku Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza.

Klasyfikacja końcowa:

1. MOS WOLA Warszawa

2. KS SASKA Warszawa I

3. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza

4. KS METRO Warszawa

5. MUKS Radomka Radom

6. KS SASKA Warszawa II

Gratulujemy najlepszym zespołom i wyróżnionym zawodniczkom.

Zobacz galerię (3 zdjęć)