Kolejny piękny sukces Południowo-Praskich Muszkieterów z Polskiego Klubu Szermierczego W sobotę 17 października w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach zostały przeprowadzone Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Zawody były niezwykle trudne dla wszystkich zawodników ponieważ w jednym dniu odbył się turniej indywidualny i drużynowy.

W sobotę 17 października w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach zostały przeprowadzone Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Zawody były niezwykle trudne dla wszystkich zawodników ponieważ w jednym dniu odbył się turniej indywidualny i drużynowy.

W tych ciężkich warunkach bardzo dobrze spisali się młodzi szpadziści Polskiego Klubu Szermierczego. W turnieju indywidualnym po pięknych walkach 3 miejsce zajął Aleksander Ziajowski a 5 miejsce wywalczył Filip Krochmalski.

Zaraz po dekoracji medalistów turnieju indywidualnego rozpoczęły się walki drużynowe. Zespół Polskiego Klubu Szermierczego w składzie: Kajetan BALCERZAK, Franciszek GRABOWSKI, Filip KROCHMALSKI, Aleksander ZIAJOWSKI w znakomitym stylu wywalczył ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzów Polski.
GRATULACJE!