null

Koncert online w Prom Kultury Saska Kępa na Dzień Mamy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Koncert online w Prom Kultury Saska Kępa na Dzień Mamy Prom przenosi do internetu koncert życzeń z okazji DNIA MATKI! 26 maja wybitni artyści wykonają klasyki piosenki francuskiej oraz polskiej. Zabrzmią utwory m.in. Charlesa Aznavoura, Edith Piaf, Andrzeja Zauchy oraz Jerzego Wasowskiego. Spotykamy się 26 maja o 19:00 na profilu PROMu Kultury Saska Kępa na Facebooku!

Wykonawcy: Chris Schittulli - wokal, Piotr Wrombel - fortepian ,Sebastian Wypych - kontrabas
Podczas koncertu będą Państwo mogli przekazać dowolną kwotę, która trafi bezpośrednio do muzyków. Kryzys spowodowany epidemią koronawirusa mocno dotknął także artystów, którzy z dnia na dzień musieli zrezygnować ze swoich planów zawodowych. Wspólnie z portalem #ewejściówki Prom udostępnia podczas koncertu opcję #płacęilechcę: do Państwa należy decyzja, czy oglądają Państwo koncert za darmo, czy chcą Państwo wesprzeć artystów.
By wesprzeć artystów, wystarczy kliknąć https://ewejsciowki.pl/…/koncert-zyczen-z-okazji-dnia-matki…

Artyści dodatkowo umożliwiają Państwu przesłanie dedykacji dla bliskiej osoby wraz z wybraną piosenką, którą wykona Chris Schittulli. Artysta przekaże dedykację podczas koncertu na żywo! Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę #ewejściówki (link powyżej) i zrealizować zamówienie na dedykację. Na podany przez Państwa e-mail przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem i dalszymi instrukcjami. Lista utworów na życzenie znajduje się na stronie www.promkultury.pl. Wykonanie utworu nastąpi 26 maja podczas koncertu. Koszt jednorazowej dedykacji: 100 zł. Liczba dedykacji jest ograniczona.