null

Koncert "Świat pełen tanga"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.06.2021 18:00 - 19.06.2021 20:00

19 czerwca 2021 (sobota)
godz. 18.00
wstęp za zaproszeniami

„ŚWIAT PEŁEN TANGA"

Fundacja Partytura serdecznie zaprasza na koncert zespołu Tango Mio „Świat pełen tanga”, który odbędzie się 19 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w Centrum Promocji Kultury, ul. Podkskarbińska 2. Zespół zaprezentuje muzykę tangową pochodzącą z różnych stron świata, w wykonaniu wokalnym i instrumentalnym. Do wybranych utworów zatańczy para tancerzy. W czasie koncertu widzowie będą mogli również posłuchać o tym, jakie były początki tanga i jak rozwijało się ono przez stulecia.
Oprócz tang polskich i argentyńskich w repertuarze koncertu znajdą się utwory o bardziej egzotycznych korzeniach jak tango japońskie czy tango tyrolskie.
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Muzyka taneczna na Pradze-Południe”

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa Dzielnicę Praga-Południe.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki (maksymalnie po 2 na osobę) do pobrania w sekretariacie CPK od 8 czerwca 2021.

Obowiązują przepisy dotyczące COVID-19, m.in. obowiązkowe zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk. Każdy z uczestników wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia nt. stanu zdrowia (formularz do pobrania bezpośrednio przed wejściem na salę).