Opieka nad Powstańcami podczas szczepień przeciwko COVID-19

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski podający rękę zasłużonemu Powstańcowi

<p>Miasto Stołeczne Warszawa zapewni niezbędną pomoc Powstańcom podczas akcji szczepień.</p>
<p>Jak poinformował Prezydent m.st. Warszawy&nbsp;Rafał Trzaskowski opieka nad Powstańcami, bohaterami Warszawy, to zaszczyt i obowiązek. W związku z tym&nbsp;Miasto Stołeczne Warszawa aktywnie włączy się&nbsp; w pomoc Powstańcom podczas szczepień przeciwko koronawirusowi.</p>

Jak poinformował Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski opieka nad Powstańcami, bohaterami Warszawy, to zaszczyt i obowiązek. W związku z tym Miasto Stołeczne Warszawa aktywnie włączy się  w pomoc Powstańcom podczas szczepień przeciwko koronawirusowi. Pomoc realizowana będzie poprzez opiekę wolontariuszy i bezpłatny transport do punktu szczepień. W przypadku zaistnienia trudności w dotarciu do punktu szczepień zespół medyczny gotowy jest aby przyjechać bezpośrednio do Powstańców.