null

Ostatnie dni na głosowanie w konkursie S3KTOR

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ostatnie dni na głosowanie w konkursie S3KTOR Jeszcze tylko do poniedziałku 15 czerwca można wybierać najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej na rzecz mieszkańców Warszawy.

W ramach 10. edycji konkursu S3KTOR na głosy warszawiaków czekają kampanie społeczne, projekty artystyczne, wydarzenia kulturalne i sportowe.

W głosowaniu, które odbywa się online, może wziąć udział każdy mieszkaniec miasta - formularz jest dostępny na stronie: ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor.

Inicjatywa, która otrzyma najwięcej głosów warszawiaków, zostanie uhonorowana Nagrodą Mieszkańców ufundowaną przez Tramwaje Warszawskie.

W 2019 roku tytuł Nagrody Mieszkańców otrzymał projekt Otwarta Pracownia Jazdów Stowarzyszenia Akademickiego Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Konkurs S3KTOR organizujemy od 2010 roku, aby pokazać i wypromować najlepsze inicjatywy organizacji pozarządowych realizowane dla warszawiaków. S3KTOR to przegląd różnorodnych projektów, które mają wpływ na życie mieszkańców, wspierają różnorodność i otwartość miasta.

Więcej o tegorocznej edycji konkursu pod linkiem Wybierz najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych