Pamiętamy o mieszkańcach Saskiej Kępy

Pamiętamy o mieszkańcach Saskiej Kępy W związku z tym, że Identyfikatory SK są ważne do 31 grudnia 2020r. i z uwagi na pandemię Urząd Dzielnicy Praga-Południe podjął działania mające na celu przedłużenie ważności ww. identyfikatorów do 31 grudnia 2021r.

Urząd przygotował pismo w tej sprawie i projekt Zarządzenia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z uzasadnieniem konieczności przedłużenia ważności Identyfikatorów SK. Zmiany zaczną obowiązywać po podpisaniu i ogłoszeniu Zarządzenia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Identyfikatory SK uprawniają do wjazdu w strefę objętą zakazem ruchu na terenie osiedla Saska Kępa podczas organizacji imprez masowych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną imprezy masowe nie odbywają się w chwili obecnej. Pragniemy jednak zapewnić ciągłość ważności Identyfikatorów SK i poczucie bezpieczeństwa naszym mieszkańcom. W związku z tym podjęliśmy powyższe działania już teraz.