Poczta Polska zaprasza do współpracy osoby chętne do otwarcia Agencji Pocztowej w Warszawie na terenie Dzielnicy Praga-Południe

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową w Warszawie na terenie Dzielnicy Praga-Południe. Poczta zapewnia: specjalistyczny sprzęt, szkolenie, stałe wynagrodzenie, atrakcyjną prowizję proporcjonalną do obrotów, stabilną i długotrwałą współpracę w zakresie świadczenia powszechnych usług pocztowych dla społeczeństwa! Wymagana jest zarejestrowana działalność gospodarcza, dysponowanie prawem do lokalu. Istnieje możliwość uruchomienia agencji w miejscu obecnie prowadzonej działalności handlowo-usługowej.

Więcej informacji: tel. 504-706-974, 22-590-03-68;

e-mail: rs-warszawamiasto@poczta-polska.pl