null

Przerwa technologiczna na Pływalni Wodnik

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Przypominamy o corocznej przerwie technologicznej na Pływalni Wodnik.

Pływalnia Wodnik jest z powodu przerwy technologicznej w okresie 25.06-17.07.2022r. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyjaśniamy po co są przerwy technologiczne na basenach i dlaczego są one realizowane w czasie wakacji

Przerwy technologiczne w Ośrodkach Sportu i Rekreacji są planowane zawsze w okresie wakacyjnym z uwagi na to, że w miesiącach lipiec i sierpień nie odbywają się zorganizowane zajęcia nauki pływania grup szkolnych. Ponadto przez cały rok poza wakacjami na pływalniach zajęcia z pływania realizują prywatne szkoły.

W związku z powyższym OSiR Praga-Południe przeprowadza przerwę technologiczną w wakacje na basenach w systemie naprzemiennym, tak żeby w tym okresie umożliwić klientom korzystanie z minimum jednej pływalni Wodnik lub Szuwarek

Czas trwania przerwy technologicznej jest związany z zakresem wykonywanym prac. Podczas przerw technologicznych trwają prace porządkowe i naprawcze, których nie jesteśmy w stanie wykonać w trakcie normalnego funkcjonowania obiektu.

Chcąc sprostać wymaganiom, standardom oraz mając na uwadze zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące warunków sanitarno-higienicznych oraz jakości wody na pływalniach jesteśmy zobligowani do wykonania szeregu czynności w tym wymiany wody w nieckach basenowych.