null

Spotkanie autorskie z Iloną Łepkowską

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Spotkanie autorskie z Iloną Łepkowską Spotkanie autorskie z Iloną Łepkowską odbędzie się w Prom Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej, 28.02.2020, o godz. 19:00, wstęp wolny.

Losy serialowych bohaterów powołanych do życia przez Ilonę Łepkowską śledzą miliony Polaków. Scenarzystka „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Barw szczęścia” już 28 lutego w Promie Kultury Saska Kępa spotka się z czytelnikami. Wszystko za sprawą premiery książki „Idealna rodzina”!

Podczas wydarzenia, jak i na łamach powieści, nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji, humoru ale i sporej dawki autoironii... Jak przekonuje Basia Kurdej-Szatan – jedna z pierwszych czytelniczek – „«Idealna rodzina» to książka totalnie wciągająca! Barwna opowieść, dzięki której można zanurzyć się nie tylko w jasnych, ale i w ciemnych stronach show-biznesu, uświadomić sobie, co jest w życiu naprawdę ważne”.

– "To się czyta! Byłoby to bardzo śmieszne, gdyby nie było takie niepokojące! Ilona Łepkowska jest inteligentna, ostra, dowcipna i niezwykle autoironiczna... I niech nam nawet nie próbuje wmawiać, że to tylko fantazja!" – Anna Mucha

– " Humor, lekkość, cudna autoironia. Okazuje się, że fikcja literacka może nieźle namieszać w naszym życiu, ale i pokazać, o co tak naprawdę w nim chodzi. Czytałam pół nocy i nie mogłam się oderwać! Polecam" – Magdalena Witkiewicz