Stwórz film reklamowy Wedla i zdobądź cenne nagrody!

Wedel, kultowy producent czekolady w Polsce, obchodzi w tym roku swoje 170-lecie. Z tej okazji zaprasza młodych twórców do przygotowania reklamy swojej marki. Na autorów trzech najlepszych materiałów wideo czekają nagrody pieniężne. Prace można zgłaszać do 7 listopada. Konkurs filmowy to kolejna odsłona 20-letniego partnerstwa firmy z warszawskim Stowarzyszeniem „Serduszko dla Dzieci” w zakresie wsparcia edukacji dzieci i młodzieży.

Specjalna kategoria konkursowa to pomysł na świętowanie wyjątkowego jubileuszu Wedla, w którym od początku istnienia poszukiwano nowatorskich rozwiązań w biznesie. Historia firmy jest pełna marketingowych ciekawostek. W Parku Skaryszewskim, w pobliżu fabryki na warszawskiej Pradze, 100 lat temu Jan Wedel postawił automaty ze słodyczami. Natomiast nad Warszawą i Wybrzeżem latał samolot RWD-13, ciągnący za sobą baner reklamowy.

W konkursie mogą wziąć udział młodzi pasjonaci w wieku do 21 lat – uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz studenci. Ich zadaniem jest stworzenie filmu reklamowego, który dotrze do osób w wieku do 30 lat i zachęci ich do zakupu wedlowskich słodyczy.

Autorzy mogą przygotować filmy w dowolnej technice. Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach: Freestyle i Standard. Kategoria Freestyle daje nieograniczone pole do popisu, natomiast w kategorii Standard uczestnicy powinni odpowiedzieć na konkretne zadanie konkursowe zawarte w opublikowanym briefie strategicznym i kreatywnym.

Autorzy najlepszych filmów otrzymają: 4 000 zł za I miejsce, 2 500 zł za II miejsce i 1 500 zł za III miejsce, statuetki festiwalowe oraz nagrody rzeczowe - między innymi pamiątkowy Złoty, Srebrny i Brązowy Torcik Wedlowski.

Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na 6 grudnia. Regulamin oraz informacje

dostępne są na stronie organizatora.