null

Świąteczna gra miejska Praska Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W grudniowym mieście Elfów i Śnieżynek, złośliwy Dziadek Mróz, brat Świętego Mikołaja, postanowił zniszczyć całą magię i radość świąt.

Elfy, które ciężko pracowały nad listami dzieci i prezentami, zostały przez niego zaatakowane! Dziadek Mróz rzucił w ich serca lodem, przez co zapomniały swoich imion, zostały pozbawione uczuć i chodzą wciąż smutne Elfy, nie znając swoich imion, nie wiedzą, jak robić zabawki!

Święty Mikołaj nie wie, czy odbędą się święta, bo sam nie poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami świątecznymi! Tylko Dzieci podczas świątecznej gry miejskiej Praska Akademia Elfów Świętego Mikołaja mogą pomóc rozbawić Elfy, przypomnieć im ich imiona, a przy tym uratować magię świąt! Jesteście chętni_ne do pomocy?

Zapraszamy na grę miejską Akademia Elfów Świętego Mikołaja, która odbędzie się 10 grudnia na Pradze-Południe. Zapisy na grę ruszają 23 listopada o godz. 18:00 na stronie Fundacji

Grę organizuje Fundacja Zwalcz Nudę i jest współfinansowana przez Urząd Dzielniy Praga-Południe. Zadanie publiczne pn. Akademia Elfów Świętego Mikołaja dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji na stronie Fundacji Zwalcz Nudę