Uroczyste przekazanie kluczy do Szkoły Podstawowej nr 402 i Przedszkola nr 444

W piątek 8 października 2021 roku Zastępca dyrektora Gabinetu Prezydenta m.st. Warszawy Łukasz Pawłowski wraz z Zastępczynią Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Bożeną Przybyszewską i Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Karolem Kowalczykiem, wręczyli dyrektorkom Szkoły Podstawowej nr 402 i Przedszkola nr 444 symboliczne klucze do nowych placówek.

Był to wyjątkowy dzień dla przedszkolaków, uczniów, rodziców i kadry nauczycielskiej, podczas którego korzystali z animacji i zabaw integracyjnych. Wspaniale widzieć dzieci w murach Zespołu szkolno-przedszkolengo. Mamy nadzieję, że każdy dzień w tych kolorowych salach będzie radosny i pełen pozytywnych przygód.

Zastępca dyrektora Gabinetu Prezydenta m.st. Warszawy Łukasz Pawłowski wraz z zastępczynią burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Bożeną Przybyszewską i zastępcą burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Karolem Kowalczykiem wręczają dyrektorkom nowej szkoły pamiątkowe zestawy kluczy do szkoły
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Nowoczesne wnętrze hali sportowej z drewnianym sufitem
Zdjęcie huśtawki królika znajdującej się na placu zabaw w przedszkolu, w tle bawiące się na placu dzieci