null

Warszawa w obiektywie instagramerów - konkurs z fantastycznymi nagrodami

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawa w obiektywie instagramerów - konkurs z fantastycznymi nagrodami Charakter miasta trafnie oddaje dobrze uchwycony kadr, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie Warszawy. Fotografie może zgłosić do 12 lipca każdy zarejestrowany użytkownik Instagrama.

Organizatorami wyzwania fotograficznego „Odkrywaj Warszawę” są Stołeczne Biuro Turystyki oraz @IgersPoland - społeczność na Instagramie, która skupia ponad 24 tys. miłośników fotografii z całej Polski. Aby wziąć́ udział w konkursie, należy oznaczyć publikowane na Instagramie zdjęcie zrobione w Warszawie, tagiem #igerspoland_odkrywajWarszawe. 

Konkurs potrwa do 12 lipca, do godziny 20.00, a w wyzwaniu można zgłaszać zdjęcia opublikowane na Instagramie od 01.01.2019 do 12.07.2020 i odpowiednio je oznaczyć. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 lipca, a wyróżnienia otrzymają autorzy dziewięciu najlepszych zdjęć. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na oficjalnych profilach turystycznych Warszawy: w mediach społecznościowych oraz portalu go2warsaw.pl. Będzie je można również zobaczyć w przestrzeni miejskiej – w cyfrowej galerii stacji metra Świętokrzyska oraz na ekranach w autobusach i tramwajach.

Na laureatów konkursu czekają nagrody, m.in. pobyt w hotelu, bilety do muzeum i na rejs katamaranem po Wiśle, obiad w restauracji. 

Szczegóły wyzwania fotograficznego „Odkrywaj Warszawę” oraz regulamin konkursu na stronie igerspoland.pl/odkrywaj-warszawe.