null

Wielka garażówka warszawska w 2020 roku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wielka garażówka warszawska w 2020 roku Masz w domu rzeczy, których już nie używasz, które mogłyby jeszcze komuś posłużyć? Szukasz nietuzinkowych przedmiotów? Miasto zaprasza na cykl wyprzedaży garażowych. Pierwsza odbędzie się w niedzielę, 9 sierpnia na Bemowie. Kolejne we wrześniu i w październiku - na Pradze-Południe 27 września.

Garażówki z roku na rok cieszą się w Warszawie coraz większą popularnością. Wpisują się w pozytywny trend recyklingu i ekologii. Wydarzenia są organizowane w ramach budżetu obywatelskiego, a udział w nich jest bezpłatny.

Podczas wyprzedaży garażowej wystawcy oferują: ubrania, buty, akcesoria, książki, płyty, bibeloty, zabawki, elektronikę, meble, sprzęty domowe, pośród których znaleźć można unikatowe przedmioty z historią. Nie brakuje też rękodzieła.

Wydarzenia odbywać się będą w godz. 12.00 – 16.00. Wystawcy zgłaszać się mogą za pośrednictwem formularza: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfJUXTroTFGwxvNoA…/viewform.

Harmonogram:

  • Bemowo – niedziela, 9 sierpnia, parking przy urzędzie dzielnicy, ul. Powstańców Śląskich 70;
  • Ochota – niedziela, 30 sierpnia, plac targowy Zieleniak, ul. Grójecka 97;
  • Targówek – niedziela, 13 września, teren przyległy do Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227;
  • Praga-Południe – niedziela, 27 września, Dzielnicowe Biuro Finansów i Oświaty, ul. Grochowska 262;
  • Ursynów – 25 października, parking przy urzędzie dzielnicy, al. Komisji Edukacji Narodowej 61