Wigilia dla Seniorów w Centrum Promocji Kultury

Wigilia dla Seniorów w Centrum Promocji Kultury 12 grudnia odbyła się uroczysta Wigilia dla emerytów, rencistów i inwalidów. Wigilię dla swoich członków zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Warszawa Praga.

W tym świątecznym spotkaniu wzięli udział Seniorzy, Zarząd Dzielnicy, przedstawiciele PZERII, Radni, przedstawiciele samorządu i Fundacji Nasza Wspólna Przyszłość.

W trakcie Wigilii seniorzy nawiązywali nowe kontakty, wspólnie kolędowali i odbierali od Świętego Mikołaja paczki.

W związku z tak piękną tradycją związaną z Wigilią Świąt Bożego Narodzenia Przewodnicząca PZERII-Praga Pani Teresa Bugajska-Nyc wraz ze współpracownikami życzyła wszystkim obecnym oraz ich rodzinom „zdrowia, pogody ducha, uśmiechów, spotykania na swojej drodze życiowej życzliwych ludzi. Niech magiczna moc WIGILIJNEGO  WIECZORU przyniesie nam wszystkim spokój i radość. Niech każda chwila  ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA żyje własnym pięknem. A NOWY ROK niech obdaruje nas pomyślnością i szczęściem”. Spotkanie odbyło się dzięki środkom przyznanym z m. st. Warszawy, Dzielnicy Praga-Południe. Życzenia spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt złożyli również Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy, Bożena Manarczyk Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy oraz Przewodnicząca Zarządu Głównego PZERII - Elżbieta Ostrowska. Fundacja Nowa Wspólna Przyszłość oraz pracownicy kilku firm przekazali Seniorom na gwiazdkę dodatkowe prezenty. Podziękowano również Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej za okazane wsparcie.

ff

cc