Nowy rok rozpoczynamy od ciepłych i pozytywnych wiadomości!

Konsekwentnie przyłączamy kolejne kamienice komunalne do miejskiej sieci ciepłowniczej. Dzisiaj wizytowałem budynek przy ul. Komorskiej 52 , gdzie uruchomiono właśnie instalację centralnego ogrzewania zasilaną z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Już dziś lokatorzy 8 mieszkań w tym budynku będą mieć ciepłe kaloryfery i mogą korzystać z jednego z najtańszych i najbardziej ekologicznych źródeł ciepła jakim jest miejskie ciepło sieciowe! Montaż instalacji centralnego ogrzewania oraz budowa węzła cieplnego w tym budynku jest elementem konsekwentnie realizowane przez nas szerszego programu. Doposażamy budynki komunalne w niezbędne instalacje, by zapewnić ich lokatorom należyty standard życia. Jednocześnie poprzez likwidację tzw. kopciuchów przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza w naszej dzielnicy.

Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Burmistrz Tomasz Kucharski podczas wizytacji budynku przy ulicy Komorskiej oglądający nową instalację grzewczą

Licznik od nowej instalacji grzewczej