null

Wypożyczalnia kajaków nad Balatonem i nad Jeziorem Kamionkowskim

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dużym atutem Dzielnicy Praga-Południe są akweny wodne, w tym Jezioro Kamionkowskie i Jezioro nad Balatonem (nazywane jeziorkami). W ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego OSiR Praga-Południe realizuje cykl wydarzeń idealnych na lato, upały i wakacje. Nad obydwoma jeziorkami zostanie uruchomiona w ramach ww. projektu bezpłatna wypożyczalnia kajaków.

Wypożyczalnia rusza od 10 lipca. Zapisy będą odbywały się na stronie programu kajak w stolicy i zostaną uruchomione przez podwykonawcę w ten piątek (9.07.2021r.).

Rezerwacja konkretnej godziny pływania obejmuje 45 minut na wodzie. Prosimy o przychodzenie 5 minut przed zarezerwowaną godziną wypożyczenia kajaka. Celem weryfikacji rezerwacji i korzystania z kajaków należy mieć ze sobą dokument tożsamości. Zapisy będą się odbywały na pełne godziny  Podwykonawca odpowiada za spełnianie zasad epidemiologicznych.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy! Wszystkie szczegóły będą dostępne na ww. stronie w momencie uruchomienia przez podwykonawcę zapisów online.

Plakat promujący wydarzenie Kajaki na Pradze-Południe, w lewym dolnym rogu grafika przedstawiająca kajak, z prawej strony grafiki napis: Kajaki na Pradze-Południe, bezpłatna wypożyczalnia nad Jeziorem kamionkowskim nad Balatonem w terminie: 10 lipca-29 sierpnia 2021 r., czwartki piątki soboty niedziele w godz. 11.00-18.00 u dołu grafiki napis rezerwacja online i adres strony podany w artykule