null

Zapraszamy na spotkania świąteczne na Pradze-Południe.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na spotkania świąteczne na Pradze-Południe. W dniach 28-30 grudnia odbędą się uroczyste spotkania świąteczne: "Opowieści Świąteczne", "Świąteczne przeboje" i "Rodzinne Kolędowanie".Serdecznie zapraszamy na nie wszystkich Mieszkańców.

28 grudnia br. w Parafii Św. Patryka przy ul. Rechniewskiego 14 odbędą się „Opowieści Świąteczne”. Wystąpią znane osobowości polskiej sceny operetkowej, musicalowej i estrady. Utrzymany w nastrojowym klimacie muzycznym koncert wypełnią słynne świąteczne tematy instrumentalne i wokalne, znane i z sentymentem słuchane. Na program złożą się znane i lubiane polskie i międzynarodowe utwory, które swą tematyką nawiązują do urody zimowego krajobrazu, ciszy adwentowego oczekiwania, tradycji polskiej Wigilii oraz radości Świąt.

29 grudnia br., o godz. 16.00, w Parafii Narodzenia Pańskiego przy Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej, przy ul. Ostrobramskiej 72 odbędzie się koncert "Świąteczne Przeboje" utrzymany w nastrojowym, ale także rozrywkowym klimacie muzycznym. Grupa artystów sceny rewii i musicalu zaprezentuje swoje autorskie wykonania z profesjonalnymi podkładami muzycznymi.

30 grudnia br., o godz. 19.40, w Parafii Św. Wincentego Pallottiego, przy ul. Skaryszewskiej 12 odbędzie się "Rodzinne Kolędowanie". Jest to projekt kameralnego koncertu, który zostanie wykonany przez muzyczną rodzinę Anny-Bystroń Jajkiewicz oraz Marcina Jajkiewicza z córkami. W repertuarze usłyszymy najbardziej znane polskie, ale i międzynarodowe kolędy oraz piosenki związane z okresem świątecznym. Założeniem koncertu jest zebranie publiczności rodzinnej, w której dzieci i rodzice włączą się we wspólne kolędowanie z artystami. Rodzinie Jajkiewiczów będzie towarzyszył na pianinie Michał Rorat.

Organizator: Agencja MAESTRIA. Projekty są finansowane przez m.st. Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga-Południe.