null

Zielone Ulice – rusza kolejny etap konsultacji społecznych obejmujący ulice na Pradze-Południe

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zielone Ulice – rusza kolejny etap konsultacji społecznych obejmujący ulice na Pradze-Południe Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w formie online, ale również Zarząd Zieleni m.st. Warszawy będzie do dyspozycji w terenie.

W zeszłym roku Zarząd Zieleni m.st. Warszawy zrealizował konsultacje w ramach których odbyły się rozmowy o nowej zieleni, o miejscach wypoczynku i spotkań, o ławkach i koszach na śmieci, a także o tym, które chodniki i ścieżki wymagają zmian. Na tej podstawie powstały koncepcje zazielenienia tych ulic, które teraz zostaną zaprezentowane. Uwagi do zaproponowanych koncepcji będzie można również przesyłać na adres konsultacje@zzw.waw.pl – w terminie do 2 listopada 2020r.

Konsultacje online odbędą się w terminach:

  • 20.10.2020 r. – ul. Grochowska
  • 22.10.2020 r. – ul. Grenadierów

Na każdej z wymienionych wyżej modernizowanych ulic we wskazanym terminie pojawi się Mobilny Punkt informacyjny – godziny, w których będzie on do dyspozycji mieszkańców. Terminy i szczegóły zostaną podane na stronie: http://zzw.waw.pl/2020/10/08/zielone-ulice-rusza-drugi-etap-konsultacji-spolecznych/ i http://zzw.waw.pl/zieloneulice/.