Złoty medal 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego dla Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Dziś przedstawiciele PKOl doceniając wkład i zaangażowanie w rozwój sportu wręczyli m.in. Tomaszowi Kucharskiemu Burmistrzowi Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy złoty medal 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

''Jest to dla mnie bodziec do dalszej intensywnej pracy na rzecz sportu w naszej dzielnicy. Przed nami ważne zadanie mądrego zagospodarowania terenów po byłym klubie Orzeł. Dołożę wszelkich starań, by następne pokolenia mieszkańców naszej dzielnicy jeszcze długo mogły się cieszyć pięknymi, funkcjonalnymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w tym rejonie. Nie zapominam także o innych rejonach naszej dzielnicy w tym zakresie" mówił na spotkaniu burmistrz.