null

Złóż wniosek na wymianę kopciucha mailem lub przez telefon

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Złóż wniosek na wymianę kopciucha mailem lub przez telefon Nabór wniosków na wymianę "kopciuchów" jest otwarty mimo ograniczeń w pracy Urzędu m.st. Warszawy i urzędów dzielnic. Obecnie wniosek można przesłać do Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej (BOPiPK) na trzy sposoby.

  1. mailowo - wypełniony formularz zeskanuj i prześlij na adres sekretariat.bopipk@um.warszawa.pl,
  2. telefonicznie - zadzwoń na numer kontaktowy w BOPiPK: 22 325 96 06. Dyżurujący specjaliści w godz. 8.00-16.00 odpowiedzą na pytania i wypełnią papierowy wniosek na podstawie danych, które podyktujesz. Wniosek uzupełnisz i podpiszesz w późniejszym terminie,
  3. korespondencyjnie - możesz przesłać wypełniony wniosek w wersji papierowej na adres: Urząd m.st. Warszawa, Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej, ul. Kredytowa 3, 00-056 Warszawa.

Ewentualne braki w przesłanym wniosku nie powodują jego odrzucenia. Wszystkie wątpliwości wyjaśnimy telefonicznie lub mailowo, a brakujące dane i oryginalne podpisy uzupełnimy przed rozpoczęciem inwestycji, podczas spotkania z przedstawicielami Urzędu. Wnioski przyjmujemy w trybie zdalnym aż do odwołania. 

Kalkulator dotacji - oblicz wysokość dotacji, którą otrzymasz na wymianę „kopciucha” online! Znajdziesz go na stronie: https://dotacje.um.warszawa.pl/

Nie rezygnuj z warszawskiej dotacji, złóż wniosek zdalnie!

 ięcej informacji o miejskim programie dotacji znajdziesz na stronie: zielona.um.warszawa.pl