Edukacja w Dzielnicy Praga-Południe

Wyróżnione wydarzenia

  • Nagroda dla Przedszkola nr 143 "Mali Odkrywcy"

    Miło nam poinformować, że w ramach rozstrzygnięcia VII edycji konkursu Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się w Warszawie, Kapituła Konkursu zdecydowała o przyznaniu nagrody Przedszkolu nr 143 "Mali Odkrywcy" przy ul. Ludwika Kickiego 5 w Warszawie w kategorii przestrzeni przedszkolnych.

  • Święta w kulturze europejskiej

    Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczo- Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 15/23 uczestniczyli w realizacji projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych „Święta w kulturze europejskiej”. W jego ramach odbyły się warsztaty robienia palemek świątecznych, wypiekania tradycyjnych ciast: mazurków, babek, robienia paschy oraz przygotowywania świątecznych potraw. Ponadto dla ósmoklasistów zorganizowano multimedialny konkurs „Tradycje świąteczne”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

  • Zbiórka używanych laptopów i tabletów dla dzieci z Ukrainy

    Szukamy używanych laptopów oraz tabletów dla dzieci z Ukrainy, jeśli macie Państwo taki sprzęt prosimy o przekazanie na Paca 42 lub do Terminala Kultury Gocław. Jak mówiła Pani Prezydent Renata Kaznowska - Wiceprezydent m.st. Warszawy w zeszłym tygodniu odwiedzając naszą Szkołę Podstawową nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie: "Jestem pod wielkim wrażeniem tego w jaki sposób nauczyciele, uczniowie i rodzice przyjęli nowych członków społeczności szkolnej. Na każdym kroku...

Na skróty

Zakres działania Wydziału Oświaty i Wychowania
Sieć szkół i placówek oświatowych
Wykaz szkół i placówek Wykaz szkół i placówek oświatowych w dzielnicy Praga-Południe
Dokumenty Dokumenty do pobrania
Pomoc psychologiczna(otwiera się w nowej karcie) w stolicy wspieramy, przeciwdziałamy i pomagamy
Niebieska linia(otwiera się w nowej karcie) Niebieska linia dla ofiar przemocy
Doradztwo zawodowe Warszawski System Doradztwa Zawodowego