Komisje Rady Dzielnicy Praga-Południe

Składy Komisji Rady Dzielnicy Praga-Południe miasta stołecznego Warszawy


KOMISJA BUDŻETOWA:

  1. Hubert Zalewski – Przewodniczący Komisji

  2. Irena Bartosińska – Wiceprzewodnicząca komisji

  3. Bożena Manarczyk

  4. Karolina Sitnicka

  5. Wiesław Janusz Lewandowski

  6. Paweł Szabłowski

  7. Damian Kowalczyk

 

KOMISJA KULTURY

  1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący Komisji

  2. Katarzyna Bernadetta Olszewska – Wiceprzewodnicząca Komisji

  3. Bogdan Jeziorski

  4. Małgorzata Rynkiewicz

  5. Marek Borkowski

  6. Paweł Szabłowski

  7. Damian Paczkowski

  8. Krzysztof Wysocki

  9. Marcin Kluś

 

KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ I ZDROWIA

  1. Małgorzata Rynkiewicz – Przewodnicząca Komisji

  2. Elżbieta Stawecka – Wiceprzewodnicząca Komisji

  3. Sylwester Nowak

  4. Damian Paczkowski

  5. Paweł Zalewski

  6. Bożena Manarczyk

  7. Ewa Szydłowska

 

KOMISJA OŚWIATY

  1. Irena Bartosińska – Przewodnicząca Komisji

  2. Sylwester Nowak – Wiceprzewodniczący Komisji

  3. Marcin Kluś

  4. Elżbieta Stawecka

  5. Mirosława Terlecka

  6. Damian Kowalczyk

  7. Paweł Zalewski

  8. Krzysztof Wysocki

  9. Anna Dębińska-Żytkiewicz

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Michał Suliborski – Przewodniczący Komisji

  2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca Komisji

  3. Maria Umińska-Żak

  4. Marcin Kluś

  5. Mirosława Terlecka

  6. Paweł Szabłowski

  7. Ewa Szydłowska

  8. Wiesław Janusz Lewandowski

  9. Anna Dębińska-Żytkiewicz

 

KOMISJA KOMUNALNA I SPRAW SAMORZADOWYCH

  1. Karolina Sitnicka – Przewodnicząca Komisji

  2. Michał Suliborski – Wiceprzewodniczący Komisji

  3. Dorota Krall

  4. Sławomir Kalinowski

  5. Krzysztof Wysocki

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący Komisji

  2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca Komisji

  3. Karolina Sitnicka

  4. Wiesław Janusz Lewandowski

  5. Paweł Szabłowski

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Maria Umińska-Żak  – Przewodnicząca Komisji

  2. Sylwester Nowak – Wiceprzewodniczący Komisji

  3. Sławomir Kalinowski

  4. Krzysztof Wysocki

  5. Anna Dębińska-Żytkiewicz


KOMISJA SPORTU I BEZPIECZEŃSTWA

  1. Katarzyna Bernadetta Olszewska – Przewodnicząca Komisji

  2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący Komisji

  3. Bogdan Jeziorski

  4. Maria Umińska-Żak

  5. Michał Wieremiejczyk

  6. Sławomir Kalinowski

  7. Marek Borkowski

Posiedzenia komisji Rady Dzielnicy Praga-Południe