Przewodniczący Rady Dzielnicy - Marcin Kluś 

Przewodniczący Rady Dzielnicy - Marcin Kluś 

Adres e-mail: marcin.klus@radni.um.warszawa.pl

Dyżury:

Siedziba Urzędu Dzielnicy Praga-Południe, ulica Grochowska 274 pokój 314 telefon 22 44 35 339, lub po wcześniejszym umówieniu przez Referat Obsługi Rady, telefon 22 44 35 340.

 

Radni Dzielnicy Praga-Południe


Bogdan Jeziorski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy  
bogdan.jeziorski@radni.um.warszawa.pl

Bożena Manarczyk - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
bozena.manarczyk@radni.um.warszawa.pl

Karol Kowalczyk - (mandat wygaszony) 

Mirosława Terlecka - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy 
miroslawa.terlecka@radni.um.warszawa.pl

Irena Bartosińska irena.bartosinska@radni.um.warszawa.pl

Marek Borkowski marek.borkowski@radni.um.warszawa.pl

Sławomir Kalinowski slawomir.kalinowski@radni.um.warszawa.pl

Dorota Krall dorota.krall@radni.um.warszawa.pl

Wiesław Janusz Lewandowski wieslaw.lewandowski@radni.um.warszawa.pl

Sylwester Nowak snowak@radni.um.warszawa.pl

Katarzyna Bernadetta Olszewska katarzyna.olszewska@radni.um.warszawa.pl

Damian Paczkowski damian.paczkowski@radni.um.warszawa.pl

Małgorzata Rynkiewicz malgorzata.rynkiewicz@radni.um.warszawa.pl

Karolina Sitnicka karolina.sitnicka@radni.um.warszawa.pl

Elżbieta Stawecka estawecka@radni.um.warszawa.pl

Michał Suliborski michal.suliborski@radni.um.warszawa.pl

Paweł Szabłowski pszablowski@radni.um.warszawa.pl

Ewa Szydłowska eszydlowska@radni.um.warszawa.pl

Maria Umińska-Żak muminska-zak@radni.um.warszawa.pl

Romualda Wąsik - mandat wygaszony

Michał Wieremiejczyk mwieremiejczyk@radni.um.warszawa.pl

Krzysztof Wysocki krzysztof.wysocki@radni.um.warszawa.pl

Hubert Zalewski hubert.zalewski@radni.um.warszawa.pl

Paweł Zalewski pawel.zalewski@radni.um.warszawa.pl

Anna Dębińska-Żytkiewicz adebinska@radni.um.warszawa.pl

Damian Kowalczyk dkowalczyk@radni.um.warszawa.pl